Nasze Projekty!
Polecamy!
Partnerzy i sponsorzy


zmień rozmiar tekstu:

FAKTY


2013-02-01
Akademia 50+ dla Organizacji Pozarządowych na Śląsku

Akademia 50 plus

AKADEMIA 50+ DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH NA ŚLĄSKU

Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, w tym: pracowników, członków i wolontariuszy do udziału w projekcie Akademia 50+. Przedsięwzięcie adresowane jest również do osób, które dopiero planują działać społecznie w strukturach NGO. Już 21 lutego br. w Katowicach rozpocznie się w ramach Akademii 50+ cykl warsztatów podnoszących kwalifikacje zawodowe i umiejętności z zakresu: finansowania organizacji ze środków unijnych i donatorów, wizerunku organizacji i budowania partnerstw. Szkolenia są bezpłatne.

Akademia 50+ jest projektem szkoleniowym, którego organizatorami są Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Fundacja 4SELF. Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Głównym celem przedsięwzięcia jest pomoc w rozwoju organizacji pozarządowych, poprawa efektywności i wydajności podmiotów prowadzących działalność w trzecim sektorze oraz wzmocnienie potencjału ludzkiego. Projekt adresowany jest do osób zamieszkujących województwa: śląskie, małopolskie, podkarpackie  i świętokrzyskie. Do udziału w spotkaniach zapraszamy: UTW, fundacje, stowarzyszenia, hospicja, grupy nieformalne, inicjatywy obywatelskie oraz osoby, które są w trakcie rejestracji własnego NGO.

Na Śląsku najbliższe szkolenia odbędą się  w dniach 21 - 24 lutego br. w centrum Katowic,

w programie warsztatów:
21.02.2013 - Partnerstwo -współpraca zamiast konkurowania
22.02.2013 - Techniki zarządzania projektem, nauka myślenia projektowego
23.02.2013 - Wizerunek organizacji
24.02.2013 - KREDYTOWANIE -Finansowanie – jak nie pchać się w pułapki, lecz skutecznie pozyskiwać i efektywnie wykorzystywać środki zewnętrzne dla zwiększenia potencjału NGO

Można uczestniczyć w 75 % szkolenia – zgodnie z zasadami projektu.

Patronat medialny nad projektem sprawują: TVP Kraków, Echo Dnia oraz portal Superstarsi.pl.

Więcej informacji i formularze rekrutacyjne na: www.akademia50plus.uj.pl

Informacja o projekcie
Anna Wrzesińska
Biuro Projektu Akademii 50+ - Fundacja dla UJ
e-mail: biuro@akademia50plus.uj.pl
tel: 691 769 463

Akademia 50 plus


strona główna kontakt forum statystyka
id