Nasze Projekty!
Polecamy!
Partnerzy i sponsorzy


zmień rozmiar tekstu:

DATY


2013-06-25
„Word Cafe” - spotkanie dla III sektora, biznesu i mediów

Fundacja Przedsiębiorczość zaprasza organizacje pozarządowe, przedstawicieli lokalnych samorządów, biznesu oraz mediów na spotkanie „Word Cafe”. Inicjatywa ma na celu wymianę doświadczeń i wiedzy z zakresu nowoczesnej komunikacji  i promocji,  z uwzględnieniem potrzeb różnych sektorów. Spotkanie odbędzie się 2 lipca br. w Żarach, udział w nim jest bezpłatny.

W nieformalnej atmosferze, przy kawie, będzie można  zapoznać się z nowymi trendami w komunikacji oraz przykładami konkretnych działań promocyjnych. Porozmawiać o tym jakie obopólne korzyści wynikają ze współpracy biznesu z III sektorem oraz jak skutecznie prowadzić kampanie promocyjne wspólnych przedsięwzięć. Jak informować nasze otoczenie o tym co robimy w organizacjach i jak poszukiwać informacji o tym, co robią inni. Uczestnicy dowiedzą się również o sposobach pozyskiwania środków na własne projekty na przykładzie innych organizacji z regionu.

W spotkaniu wezmą udział specjaliści związani z mediami, biznesem, samorządem oraz organizacjami pozarządowymi. Spotkanie jest kolejnym z serii spotkań środowiska pozarządowego, organizowanym w ramach rozwijającego się Inkubatora Organizacji Pozarządowych, Fundacji Przedsiębiorczości z Żar.

W programie:


Termin spotkania: 2 lipca /wtorek
Godzina spotkania: 17:00-20:00
Miejsce: Fundacja Przedsiębiorczość ul. Mieszka I 13 68-200 Żary (II piętro)

Zgłoszenia w sprawie udziału w spotkaniu:
   Fundacja Przedsiębiorczość
   Justyna Szukalska
   tel. 68 479 16 04
   e-mail: szukalska@fundacja.zary.pl


strona główna kontakt forum statystyka
id